Blog Psiakowo to kilka kierunków i udostępnionych świetnych materiałów które skupiają się dookoła prowadzenia Hodowli Psów Rasowych i wskazówek dotyczących opieki nad naszymi czworonogami.

Szukasz wartościowych wskazówek, które pomogą Ci w podjęciu decyzji dotyczącej zakupu danej rasy psa lub wskazówek dotyczących późniejszej opieki i dbania o pupila? Ten blog to idealne miejsce dla Ciebie.

Moja strona oferuje praktyczne porady i sprawdzone rozwiązania dla ludzi kochających zwierzęta którzy pragną zdrowego szczęśliwego życia dla pieska. Tutaj znajdują się wskazówki dla tych którzy zakupili psiego przyjaciela i potrzebują kilku słów wsparcia i pomocy ze strony profesjonalisty.

Zachęcam to odwiedzenia moich artykułów skupiających się przede wszystkim na poradach i wskazówkach dotyczących wszelako rozumianej opieki nad psem, obejmującej wiele ważnych aspektów o których odpowiedzialny właściciel nie może zapomnieć.

Artykuły dotyczą także porad, które pomogą wybrać psa specjalnie dla Ciebie, oraz skupiają się na charakterystycznych cechach każdej z hodowanych przeze mnie ras. Staram się, by wszystko było dla Ciebie jasne przejrzyste i nie budziło wątpliwości.

Zapraszam również do zapoznania się z moimi artykułami związanymi ze sprawami organizacyjnymi, przygotowujących do zakupu. Przede wszystkim dowiesz się, jak się przygotować w dzień odbioru pieska, a także tego co dostaniesz ode mnie jako hodowcy. Znajdziecie tam również informację na temat, jak wygląda kontakt ze mną już po zakupie psa. Znajdziesz je w zakładce ,,zanim kupisz”.

Nie czekaj dłużej i dołącz do grona naszych czytelników.

Na moim blogu znajdziesz wartościowe informacje, które pomogą Ci możliwie najlepiej zadbać o nowego pieska w Twoim domu.

Blog psiakowo

Blog przede wszystkim został podzielony na 3 kategorie, aby łatwiej było odszukać Tobie konkretne informacje

Kim jestem?

Nazywam się Agnieszka Sikora, a moje życie pochłania moja Hodowla Psów Rasowych – Psiakowo.

Jako odpowiedzialny hodowca, kocham każdego psa i dbam o niego.

Moje dni są wypełnione radością, oraz ciężką pracą nad moimi podopiecznymi.

Dla dobra Państwa, oraz moich piesków, oferuję swoją pomoc, wiedzę i doświadczenie, zarówno przed jak i po zakupie szczeniaka. Postaram się udzielić odpowiedzi na nurtujące Państwa pytania.