Strona psiakowo.net wystartowała!

Nasza strona internetowa psiakowo.net wystartowała. Mamy nadzieje, że dzięki temu łatwiej będzie dotrzeć do informacji przydatnych naszym klientom.

Dostępność informacji

Przede wszystkim zależy nam by poszukujący szczeniaków znaleźli na naszej stronie internetowej rzetelna informację na temat wszystkiego co warto wiedzieć przed zakupem: https://psiakowo.net/przeczytaj-przed-zakupem/ Chcemy przede wszystkim udzielić możliwie jak najlepszej informacji na ten temat.

W zakładce: Zakup psa czyli co dostajesz od hodowcy – znajdującej się pod linkiem: https://psiakowo.net/zakup-psa-czyli-co-dostajesz-od-hodowcy/ opisujemy co warto ze sobą mieć, a przede wszystkim czego powinieneś / powinnaś oczekiwać jako kupujący / kupująca od hodowcy.

Często kupujący są zaskoczeni tym, że od nas dostają chociażby komplet dokumentacji, czy też karmę na kilka pierwszych dni adaptacji szczeniaka w nowym domu. Z kolei nas dziwi to zdziwienie. Czy to w innych hodowlach nie jest standardem?

Ważna jest też strona dotycząca informacji po zakupie. zależy nam na „naszych” pupilach które trafiają w ręce kupujących. Dlatego pod adresem: https://psiakowo.net/kontakt-po-zakupie/ wyjaśniamy tą kwestię. Zapraszamy do odwiedzin wymienionych stron.

Strona psiakowo.net - zaprasza
Strona psiakowo.net – zaprasza

Informacja na temat rasy

To do Ciebie należy wybór rasy przyjaciela na najbliższych kilkanaście lat. To musi być Twoja decyzja. My możemy opowiedzieć o poszczególnych rasach. Ale to Ty musisz wybrać w oparciu o rzetelne informacje jaki pupil będzie dla Ciebie najlepszy. zapoznaj się z opisem poszczególnych ras. Zapytaj. Pomyśl. Dopytaj 😉 … i … podejmij decyzję.

Pamiętaj – praktycznie nie zdarza się by ktoś od nas wyjechał bez pupilka … 😉

Strona internetowa psiakowo.net
Strona internetowa psiakowo.net

Strona psiakowo.net – informacja o dostępnych pieskach

Obecnie trwają pracę nad przygotowaniem tej części naszej witryny. Co tutaj ma być? Przede wszystkim informacja o dostępnych szczeniaczkach. Nasza witryna ma zapewniać rzetelne i aktualne informacje. Doskonale wiemy, że nie wszyscy klienci klienci korzystają z mediów społecznościowych. Dlatego takie informację będą na naszej stronie.

Strona internetowa psiakowo.net
Strona internetowa psiakowo.net