Chętnie z kupującymi utrzymuje kontakt po zakupie pupila. Możesz liczyć na moją pomoc. Chętnie służę swoją wiedzą i doświadczeniem.

Adaptacja pupila

Dla pieska pierwsze dni w nowym domu są ogromnym przeżyciem. Psy mają niesamowity zmysł węchu, dlatego też nic dziwnego, że pierwszą jego reakcją będzie obwąchanie wszystkich mebli czy podłóg. Małe pieski są pełne życia, chcą się bawić, ciągle się rozwijają, zatem szczeniak będzie się kręcił pod nogami. Trzeba na niego uważać i bacznie obserwować. Szczeniaki są ciekawskie, a do tego rosną im zęby, dlatego najlepiej jest ograniczyć im dostęp do wszelkich kabli. Ze względu na rozłąkę z matką i rodzeństwem, nowy członek rodziny może płakać i piszczeć. Najlepiej wtedy okazać mu dużo czułości.

Z czasem przyzwyczai się do zmiany domu. Obowiązkowo miska z wodą musi być cały czas pełna.

Hodowla Psów Rasowych PSIAKOWO - www.Psiakowo.net
Hodowla Psów Rasowych PSIAKOWO – www.Psiakowo.net

Gdzie mam zadzwonić? Hodowla Psiakowo!

Po zakupie szczeniaka służę telefonicznie pomocą. Chętnie odpowiadam na Twoje pytania. Zadzwoń do mnie! Wyślij mi zdjęcie Twojego pupila. W przyszłości oczekuję informacji o samopoczuciu pieska i jego adaptacji w nowym otoczeniu. Ciągle się uczę, ale jeśli tylko mogę doradzić co do sposobu wychowania pieska, to nie omieszkam się dzielić moją wiedzą. Czasem zdarza się, że to Państwu udaje się mnie zaskoczyć czymś nowym.

Kontakt po zakupie - Hodowla PSIAKOWO
Kontakt po zakupie – Hodowla PSIAKOWO