Dokładamy wszelkich starań by zapewnić poszczególnym rasom naszych pupili odpowiednie dla nich warunki.

Obecnie specjalizujemy się w hodowli czterech ras psów:

Każda z nich wymaga odpowiedniego pielęgnowania i właśnie z tego powodu w 2019 roku przeszłam kurs groomingu.

Grooming – czynności pielęgnacyjne wykonywane w stosunku do zwierząt: psów, kotów, koni, owiec i innych wymagających czesania, strzyżenia lub usuwania martwej sierści.

W kynologii grooming to ogół czynności pielęgnacyjnych w stosunku do psa, najczęściej związanych z przygotowaniem go do wystawienia. Źródło: Wikipedia https://pl.wikipedia.org/wiki/Grooming_(piel%C4%99gnacja)

Szczeniaki, które przychodzą na świat od początku swoich dni są otoczone troską i opieką. Pieski są pod stałym nadzorem wykwalifikowanych lekarzy weterynarii, którzy czuwają nad zdrowiem naszych pupili. Psiakowo jest zarejestrowane w Stowarzyszeniu Hodowców Psów Rasowych „Happy Dog”.

Mimo, że hodujemy psy rasowe z rodowodami, sama nie jeżdżę po żadnych wystawach psów, konkursach itp. wolę ten czas poświęcić naszej hodowli ponieważ to jej poświęciłam życie. Wiem jednak od właścicieli „moich piesków”, że Ci którzy decydują się na udział w wystawach zajmują często czołowe miejsca. To bardzo miłe, kiedy dzielą się ze mną sukcesami wyhodowanych prze zemnie pupili.

Bardzo zależy nam na tym by pieski z naszej hodowli trafiały do dobrych ludzi. Często dostajemy zdjęcia „naszych piesków” od obecnych właścicieli. To bardzo miłe, że tak właśnie jest. Bardzo cieszy mnie, że zwierzęta którym tak dużo poświęcam swojego czasu i serca mają domy w których są zadbane, kochane i szczęśliwe. Mam nadzieję, że Twój dom też taki będzie dla nowego pupila.

Agnieszka Sikora